BANYO DOLAP MODELLERİ

Genel Dekorasyon İşleri

Merve Dekorasyon olarak Banyolarınızı baştan aşağı yeniliyoruz.Banyonuzun dekorasyon çalışmalarına başlamadan önce, banyodaki elektrik ve su tesisatınızı banyo dolabı modelleri tasarımı esasına göre degiştirmek gerekebilir. Bilindiği gibi banyo, elektriğin ve suyun bir arada entegre bir şekilde çalıştığı alandır. İnsan olarak illaki bu durum kişinin zihninde, olumsuz anlamda potansiyelleşecektir. Kendi can ve mal güvenliğinizi, menfaatleriniz arasında ilk sıraya koymanızda yarar var. Banyo dekorasyon çalışmasında neler istediğinize bir dikkat çekin. Bu isteklerinizi kağıda dökerek, resim ve uygun şekiller ile öncelikle yüzeysel bir şekilde projelendirin. Gerekli ölçümlerde bulunarak notlarınızı da oluşturunuz.Bu notları Merve dekorasyon uzmanları il paylaşınız. Söz gelimi kapı açıldığında, içeriye bir adım atılarak lavabonun karşınıza çıkmasını sağlamak vs.gibi önceden banyonuzu hayalinizde planlayınız.

Banyonuzda aynı zamanda çamaşır makinası da olacaksa Banyo içerisinde oluşan buhar, zamanla neme dönüşecek ve bu nem ise su olacaktır. Bu yüzden çamaşır makinenizin, tüketici hatasına yüz tutacağını unutmayınız. Uygun su giriş musluklarını banyo dışında uygun bir yer taşıyarak, çamaşır makinenizi banyo dışında kullanmanızı önemle önermekteyiz. Banyo içerisinde çamaşır makinesi kullanımını, aydınlattıkdan sonra sizlere banyo mobilyaları, banyo dolaplarında söz edelim. Banyo dolaplarında dikkat edilmesi gereken husus ise, banyo dolabınızın imalatında kullanılmış olan ağaç türüdür. Maaliyet açısından yüksek olsa bile, emprenyeli ahşap türünü öncelikle önerelim istedik. Emprenyeli ahşap dışında, daha düşük ve emprenyeli ahşap kalitesine yakın, banyo dolapları da piyasada görülmektedir. Klasik bir şekilde, bir banyo dolabının yapı olarak dili ise şu şekilde tanımlanabilir. Lavabo, batarya muslukları ve alt kısmında gömülü su bağlantı tesisatı, raf ve çekmecelerini içeren materyalleri yer almaktadır.

Banyo dolaplarında ek olarak, ekstradan slim tarzda kenar kısımlara monte edilmek üzere raflı yada çekmeceli dolaplarda bulunabilir. Burada da havlu, traş ve diş fırçalama malzemelerinizi saklayabilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak, banyo metal aksesuarlarında havlu asma aparatı, sabunluk, diş fırçası ve macunu için bardaklık da kullanılabilir. Lakin banyo dolaplarınızın ayaklarının yüksek ve suya dayanıklı plastik ayaklar ile ayakta durduğunada dikkat edilmeli. Sonuçta suyun kol gezdiği bir mekandan bahsetmekteyiz. Haliyle banyo mobilyanıza koruyucu bir yaklaşım göstermenizde yarar var.Aşağıda Merve Dekorasyon tasarlanan Banyo dolapları modellerimizi inceleyebilirsiniz.Görüş ve önerileriniz iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle paylaşınız.